Митцю з Косівщини присвоїли почесне звання «Заслужений художник України»

 • 9 листопада 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №491/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва».

  Поміж відзначених за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність є митець із Косівщини.

  Отож, художникові декоративно-прикладного мистецтва Мирославу Радишу присвоїли звання «Заслужений художник України».

  Довідка

  Мирослав Радиш народився 5 травня 1962 року. Закінчив Косівський технікум народних художніх промислів і Прикарпатський університет.

  Член Національної спілки художників України, лауреат премій імені Юрія Шкрібляка та імені Катерини Білокур. З 1991 року передає свій досвід студентам відділу художнього дерева Косівського інституту Львівської Національної академії мистецтв. Захопився різьбою ще за шкільною партою. Сьогодні – це справа усього життя.

  Мирослав Радиш — зрілий митець, має неповторний творчий почерк і оригінальний погляд на гуцульську різьбу, вдало поєднує традиції з новими цікавими формами і орнаментами.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!