На базі дитсадка у Калуші відкрили шелтер для переселенців

 • Сьогодні, 4 квітня, в місті Калуш на базі дитячого садочка «Теремок» відкрито шелтер для внутрішньо переміщених осіб. Тут проживатимуть 45 людей з числа соціально незахищених верств населення, які через війну покинули свої домівки.

  Як йдеться на сторінці Калуської РДА, це вже 9 місце у районі для колективного тимчасового проживання людей, постраждалих від війни.

  Його облаштували всім необхідним для комфортного проживання. Священнослужителі о. Федір Мороз, о. Іван Бігун та о. Роман Стадник здійснили чин освячення приміщення. 

  “В такий непростий час, коли триває повномасштабна війна, гостро стоїть питання з місцем тимчасового проживання для людей, які втратили свої домівки. І важливо не тільки прихистити якомога більше людей, а й забезпечити їх комфортними умовами перебування. Цей напрямок роботи – не лише про дах над головою, але й про соціалізацію, адаптацію та пошук можливостей для забезпечення себе в нових умовах”, – йдеться у дописі.

  Загалом у Калуському районі було розміщено понад 32 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Наразі в громадах району проживає понад 15 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

 • Читайте також: Опалювальний сезон в Івано-Франківську подовжили до 15 квітня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!