На Богородчанщині лісівники та переселенці висадили молодий ліс

 • На Прикарпатті триває весняна лісокультурна кампанія. У Богородчанському лісництві Солотвинського лісгоспу 70 сімей, які покинули свої домівки через війну, висадили 1700 саджанців модрини.

  Брали участь у створенні лісових культур Юрій Болоховець, голова Держлісагентства, адміністрація обласного управління лісового та мисливського господарства, лісівники Солотвинського лісгоспу, а також переселенці на Івано-Франківщину.

  Голова Держлісагентства Юрій Болоховець подякував лісівникам, владі, мешканцям Прикарпаття за допомогу у час війни.

  «Дякую, що прийняли таку велику кількість людей. Прихистили, надали дах над головою і допомагаєте нам пережити ці складні часи. Сьогодні ми об’єдналися навколо перспективної, багатовікової мети – висаджування дерев. Ми впевнені в перемозі та садимо ліси, які будуть виконувати екологічну та економічну роль для нашої країни», – зазначив керівник Держлісагентства.

  Олег Ярошик, т.в.о начальника Івано-Франківського обласного управління додав, що лісівники Франківщини продовжують реалізовувати програму Президента України «Зелена країна».

  «На сьогодні держлісгоспи Франківщини створили лісові культури на площі 54 гектари. Завершені лісокультурні роботи на Коломийщині та Снятинщині. Закінчують садити ліс у Калуському, Франківському, Рогатинському лісгоспах. Як тільки зійде сніг і дозволить температурний режим, розпочнуть активну лісокультурну роботу держлісгоспи Верховинщини, Рожнятівщини, Долинщини», – зауважив керівник управління.

  Після короткого інструктажу від лісівників присутні взялися до роботи. Діти і батьки, які приїхали з Харківщини, Сумщини, Київщини, Чернігівщини, вперше садили ліс. Дякували лісівниками за такий досвід, обіцяли повернутися і оглянути свої дерева через декілька років.

  Читайте також: У парку франківці та переселенці висадили дерева (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!