На Буковині жінка заплуталась в ожині й не змогла вибратись: її розшукували понад дві доби

 • Жінку госпіталізували.

  У неділю, 5 листопада, до поліції звернулася 55-річна жителька села Горішні Шерівці та повідомила, що її матір напередодні пішла в ліс по гриби та не повернулася додому.

  Як повідомляють у Поліції Чернівецької області, пошуки жінки тривали понад дві доби. Правоохоронці доклали усіх зусиль, знайшли жінку та доправили її до лікарні.

  Одразу було створено декілька пошукових груп, представники яких отримали прикмети та детальний опис зниклої. Правоохоронці вирушили в ліс, яким жінка часто ходила по гриби. Досконало знаючи місцевість, поліцейський офіцер громади Михайло Нижник розподілив пошуківців на декілька маршрутів, якими вирушили шукати пенсіонерку.

  Через деякий час мобільний зв’язок у лісі зник, тому лейтенант поліції гучно гукав безвісти зниклу жінку. Приблизно понад 20 кілометрів від дому пройшли правоохоронці та через дві доби в лісі в зарослих кущах лейтенант поліції знайшов пенсіонерку.

  Жінка заблукала у лісі, заплуталася в ожині та не могла самостійно вибратися.

  Знайшовши потерпілу, поліцейський офіцер громади одразу надав їй першу домедичну допомогу, викликав лікарів, місцевого жителя-власника позашляховика, який добрався до лісу, та особисто на руках доніс буковинку до автомобіля.

  Медики, які приїхали на виклик, констатували у жінки переохолодження та госпіталізували до лікарні. Наразі її здоров’ю та життю нічого не загрожує.

  Читайте також: Прикарпатські рятувальники розшукали жінку, яка заблукала в лісі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!