На дорогах Прикарпаття проведуть ямкові ремонти

 • Роботи з ліквідації ямковості на дорогах Прикарпаття здійснюватимуть гарячим асфальтобетоном локальними картами і пневмо-струменевим методом.

  За результатами планового обстеження доріг державного значення Прикарпаття із загальної протяжності 1257 км уражено ямковістю 182,1 км. Станом на 22 травня роботи проведено на 29 053 кв. м доріг Н-09 Мукачево — Львів, Н-10 Стрий — Мамалига, Н-18 Івано-Франківськ — Тернопіль, які не були відремонтовані в попередні роки, повідомляють у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області.

  На сьогодні бригади завершили ліквідацію аварійної ямковості покриття дороги Н-09 Мукачево — Львів в селі Лисець, на об’їзній Івано-Франківська. На завершенні — роботи на під’їзді від Тисмениці до дороги Н-10 Стрий — Мамалига.

  «Техніку передислоковуємо на дві ділянки: на дорогу Н-09 у місто Бурштин та біля села Мишин на Р-24 Татарів — Кам’янець-Подільський. Роботи з ліквідації ямковості тут здійснюватимуться гарячим асфальтобетоном локальними картами і пневмо-струменевим методом», – розповідають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області.

  Службою заплановано проведення ремонтних робіт на 14 мостах.

  Станом на травень відновлено перильне огородження на мосту в селі Мислівка дороги Р-21 Долина — Хуст.

  Розпочато роботи на мосту в селі Микуличин дороги Н-09 Мукачево — Львів.

  На сьогодні відремонтовано 290 пог. м бар’єрного огородження та встановлено 135 шт. дорожніх знаків. Розпочато роботи з поновлення дорожньої розмітки та пішохідних переходів.

  До теми: У Коломиї відремонтують дорогу за 11 мільйонів гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!