На Франківщині 24 екіпажі дорожників готові розчищати шляхи

 • Цієї ночі очікуються снігопади на території області.

  На Івано-Франківщині дорожники готуються до снігопадів. Розчищати дороги готові 24 екіпажі.

  Про це повідомив керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури в області Василь Буджак, пише “Суспільне”.

  “Ми вже цієї ночі чекаємо на інтенсивні снігопади. До нас іде циклон із заходу і накриє всю область великим снігом. Наразі до роботи готові 24 екіпажі. Також ще на чергуванні перебуває декілька одиниць техніки, щоб ми, як тільки буде снігопад, могли забезпечувати проїзд усіх видів транспорту”, — каже Василь Буджак.

  З його слів, якщо буде значний снігопад, доведеться зупиняти рух великогабаритного транспорту на окремих ділянках у гірській місцевості: на підйомах, спусках, перевалах.

  “Відповідно, для цього в нас є координація дій як з поліцією, так і з надзвичайниками. Ми вже працюємо з початку листопада на перевалах. Маємо чотири перевальні ділянки у високогір’ї Карпат. Це — Вишківський перевал, Яблунівський, Кривопільський і ще один на межі Верховинського та Косівського районів. Там чергує техніка. Як тільки з’являються перші опади, це не обов’язково сніг, виникає ожеледиця і її треба ліквідовувати. Бригади працюють ще від початку листопада”, — говорить Василь Буджак.

  Керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури області каже, що дорожники не можуть одразу прибирати сніг, оскільки за стандартами та нормативами для цього відводиться певний час.

  “Передбачено ліквідацію слизькості на дорогах і прибирання снігу від 6 до 48 годин, залежно від категорії дороги. І то тільки після припинення снігопаду. Відраховуємо шість годин після того, як припинив падати сніг”, — розповідає Василь Буджак.

  До теми: Івано-Франківськ готовий до зими, – Руслан Марцінків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!