Зіпсували бюлетені: на Франківщині одна виборча дільниця не відкрилася вчасно

 • Сьогодні, 25 жовтня, у день проведення місцевих виборів 1026 виборчих дільниць на Прикарпатті розпочали свою роботу вчасно і без порушень.

  Одна виборча комісія не розпочала роботу в селі Стецева, що на Снятинщині. Члени комісії усувають недоліки і незабаром виборча дільниця розпочне роботу. Про це інформує поліція Прикарпаття. 

  Як повідомила ОПОРА, 24 жовтня Коломийська районна територіальна виборча комісія передрукувала 48488 бюлетенів. Попередньо комісія своєю постановою затвердила текст виборчого бюлетеня. Так, у третьому територіальному виборчому окрузі на виборах до Коломийської районної ради у територіальному списку «Радикальної партії Олега Ляшка» двічі повторюється цифра «8» у порядковості кандидатів.

  О 00:30 25 жовтня ДВК №260709, отримавши передруковані бюлетені, замість того, аби погасити бюлетені із помилкою, погасла бюлетені із виборів депутатів Снятинської міської  ради.

  За словами голови Снятинської міської виборчої комісії Петра Яроша, нові бюлетені вже друкуються і о 11:00 будуть на дільниці. 

  Станом на 09:00 будь-яких правопорушень на дільницях не зафіксували. Нагадаємо, у день тиші поліція Прикарпаття отримала 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!