На Франківщині розпочалася природоохоронна операція «Нерест 2021»

  • З 1 квітня розпочинається щорічна природоохоронна операція «Нерест 2021», завданням якої є збереження та відтворення водних біоресурсів на водоймах Чернівецької та Івано-Франківської областей.

    Відповідно до розпорядчих документів Державної екологічної інспекції України та обласних державних адміністрацій під час проведення операції  впроваджується заборона промислового та аматорського вилову риби у водних об’єктах Чернівецької та Івано-Франківської областей, забороняється під час нересту проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в їх прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші та інших робіт, що можуть негативно впливати на проходження нересту водних біоресурсів.

    Державна екологічна інспекція Карпатського округу попереджає, що за порушення правил рибальства порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності відповідно до ч.3 та ч.4 ст.85, ст.91, ст.88-1 КУпАП. Крім того, природоохоронне законодавство передбачає нарахування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування риби.

    До теми:

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!