На Франківщині ветерани отримають гранти на власний бізнес

 • Вісім ветеранів з Прикарпаття отримають гранти на розвиток чи створення бізнесу в рамках проєкту “єРобота” на суму 2,7 млн грн, які після отримання коштів гранту створять 15 нових робочих місць.

  В рамках реалізації урядового проєкту “єРобота” з 10 квітня 2023 року діє нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську обласну службу зайнятості

  Найпопулярнішими сферами діяльності серед отримувачів гранту є: виготовлення та продаж дитячих речей, відкриття салону краси, виробництво меблів та виробів для дому, пошиття та продаж етноодягу, відкриття центру розвитку дитини, реалізація будматеріалів.

 • Згідно урядової програми “Грант для ветеранів” учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їхні подружжя можуть отримати грант на створення або розвиток власної справи до 1 млн грн.
   
  Ключова вимога – створення нових робочих місць. Таким чином держава не лише підтримує бізнес, але й вирішує питання працевлаштування громадян.
   
  Консультації з питань отримання грантів для ветеранів та членів їхніх сімей на створення або розвиток власного бізнесу можна отримати, зателефонувавши на номер телефону гарячої лінії обласної служби зайнятості – 066-655-40-33 або звернувшись в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!