На Франківщині відкрили соціальний простір для переселенців

 •  
  У селищі Вигода відкрили соціальний простір для внутрішньо переміщених осіб.
   
  Вчора, 30 листопада, відбулось урочисте відкриття та освячення приміщення, в якому розміщено соціальний простір.
   
  Про це повідомляють на сторінці Вигодської селищної ради.
   
  У червні цього року завдяки проєктній діяльності Вигодської селищної ради парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт Вигода взяла участь у конкурсі, організованому Caritas Ukraine спільно з “Карітас Івано-Франківськ” та отримала перемогу.
   
  У резиденції священника, що знаходиться на території церкви розпочались активні роботи з облаштування “Соціальної Пральні”, “Соціальної шафарні” та кімнати для проведення заходів і підтримки сімей, що постраждали внаслідок війни.
   
  Для ефективного проведення навчань та занять для дітей ВПО і дорослих облаштували “Простір, дружній до дітей”.
   
  Для покращення енергоефективності будівлі провели заміну та встановлення нових енергоефективних вікон і дверей. Було придбано нові столи та стільці, ноутбук та принтер. Також придбали нові меблі, встановили пральні машинки й облаштовали робочу зону для прасування одягу.
   
  Протягом вересня-листопада у “Просторі, дружньому до дітей” відбувались заняття з дітьми щодо покращення медіаграмотності, різні майстер-класи, катехитичні заняття. Такі заходи спрямовані на підтримку дітей ВПО та місцевої молоді.
   
  До проєкту залучили професійного психолога, який надавав корисні поради: як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан.
   
  У “Соціальну шафарню” небайдужі парафіяни, а також волонтери приносять одяг (вживаний та новий) для безкоштовного отримання всіма потребуючими. Відтак, цією послугою протягом вересня-жовтня 2022 року вже скористались більше 250 внутрішньо переміщених осіб.

  До теми: На Франківщині відкрили шелтер для жінок, які зазнали насильства під час війни

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!