На Франківщині запрацювали Пункти Незламності

 •  
  Всього на території області розгорнено 8 мобільних та 126 стаціонарних Пунктів Незламності, як інформує Головне управління ДСНС в Івано-Франківській області.
   
  Мобільні Пункти Незламності розгорнуті рятувальниками та знаходяться в місті Івано-Франківськ на Вічевому майдані та по вулиці Франка, 6.
   
  Також у центральних частинах міст Коломия, Калуш, Надвірна, Яремче, Косів та селищі Верховина рятувальниками розгорнуто по одному мобільному Пункту Незламності.
   
   
  Пункти Незламності – це спеціально облаштовані намети, де можна зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити гарячого чаю. Також тут можна буде дізнатись, де працює найближча заправка, банківське відділення, аптека чи магазин.
   
   
  Спеціально для дітей у цих Пунктах створені ігрові куточки із розвиваючими іграми та розмальовками, щоб малеча могла цікаво провести час і зігрітися.
   
   
  Також 126 стаціонарних Пунктів Незламності будуть працювати при обласній та районних адміністраціях, при школах та в будівлях ДСНС, де також є всі базові послуги, як і у мобільних Пунктах.
   
  Додатково рятувальниками в оперативний розрахунок введено два мобільних пункти обігріву на базі шассі ЗІЛ-131 (кунг), які будуть залучені у разі необхідності.
   
   
  Пукти Незламності – це новий проєкт підтримки людей, це допомога населенню у разі довгострокової відсутності електроенергії.
   
  Адреси Пунктів Незламності можна дізнатися на сайті nezlamnist.gov.ua.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!