Щоб знайти нову домівку песикам, волонтери планують влаштовувати прогулянки з ними та знайомити їх з людьми.
25 котів та 30 собак привезли волонтери “Дому Сірка” з Херсонщини на Івано-Франківщину. Майже 80% тварин знайшли “нову сім’ю” або ж їх віддали на перетримку. Про це розповіла очільниця благодійної організації Наталія Когут, пише “Суспільне” .
З її слів, у притулку “Дім Сірка” залишили чотирьох цуценят та чотирьох дорослих собак з Херсона. Тварин привезли зранку 9 червня. Дорога була складною, тому вони перебувають ще “в стресі”.
“Хлопці виїжджали, там почалися обстріли, але всі живі доїхали. Вони зараз поїли, попили й сплять. Приїхали у стресі. Оцей “хлопчик” ще контактний був, а решта сиділи, просто завмерли, вони просто залізли в будку — і все”, — каже Наталія Когут.
Зі слів Наталії Когут, головне зараз — прилаштувати якомога більше тварин, які перебувають в притулку, для того, щоб продовжувати евакуйовувати тварин з Херсонщини та розмішувати їх у “Домі Сірка”.
“Багато запитів було саме на те, що можуть прийняти. Багато тварин поїхали в Хмельницький і в Тернопіль на домашні перетримки. Багато було дзвінків. Дівчата сиділи й все записували у зошит. У дорозі передзвонювали, хто прийме тварин. За добу — багато запитів на тварин. Хотілося б, щоб ці запити були щодня”, — розповідає Наталія Когут.
Наразі волонтери почали готуватися до наступної поїздки на Херсонщину та Миколаївщину. Її запланували наступного тижня.
Нагадаємо, заповіднику «Асканія-Нова» підтоплення через підрив Каховської ГЕС не загрожує, – ексдиректор
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/d4769aa844f3539a.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/b8b8f23da4809905.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/31b0c5c31e5be1fc.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/eafd2f866bfa6af4.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/d12c9a65dbfc1600.jpg)