На Франківщину волонтери привезли 25 котів та 30 собак з Херсонської області (ФОТО)

 • Щоб знайти нову домівку песикам, волонтери планують влаштовувати прогулянки з ними та знайомити їх з людьми.

  25 котів та 30 собак привезли волонтери “Дому Сірка” з Херсонщини на Івано-Франківщину. Майже 80% тварин знайшли “нову сім’ю” або ж їх віддали на перетримку. Про це розповіла очільниця благодійної організації Наталія Когут, пише “Суспільне” .

  З її слів, у притулку “Дім Сірка” залишили чотирьох цуценят та чотирьох дорослих собак з Херсона. Тварин привезли зранку 9 червня. Дорога була складною, тому вони перебувають ще “в стресі”.

  “Хлопці виїжджали, там почалися обстріли, але всі живі доїхали. Вони зараз поїли, попили й сплять. Приїхали у стресі. Оцей “хлопчик” ще контактний був, а решта сиділи, просто завмерли, вони просто залізли в будку — і все”, — каже Наталія Когут.

  Зі слів Наталії Когут, головне зараз — прилаштувати якомога більше тварин, які перебувають в притулку, для того, щоб продовжувати евакуйовувати тварин з Херсонщини та розмішувати їх у “Домі Сірка”.

  “Багато запитів було саме на те, що можуть прийняти. Багато тварин поїхали в Хмельницький і в Тернопіль на домашні перетримки. Багато було дзвінків. Дівчата сиділи й все записували у зошит. У дорозі передзвонювали, хто прийме тварин. За добу — багато запитів на тварин. Хотілося б, щоб ці запити були щодня”, — розповідає Наталія Когут.

  Наразі волонтери почали готуватися до наступної поїздки на Херсонщину та Миколаївщину. Її запланували наступного тижня.

  Нагадаємо, заповіднику «Асканія-Нова» підтоплення через підрив Каховської ГЕС не загрожує, – ексдиректор

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!