На Говерлі поліцейські знайшли травмованого чоловіка, який не міг викликати допомогу

  • Ввечері, 14 вересня, представники Громадської ради при МВС з працівниками поліції Івано-Франківщини та групою туристів, під час спуску з найвищої вершини України гори Говерла побачили на схилі гори чоловіка, який лежав на землі.

    В ході розмови з чоловіком з’ясувалось, що він 42-річний мешканець Львівської області, який відстав від групи туристів, спускаючись з гори послизнувся, невдало впав і травмував ногу та в такому стані пролежав близько півгодини. Чоловік намагався викликати медиків та рятувальників, але нажаль, не зміг через відсутність мобільного зв’язку, повідомляють у секторі комунікації поліції Івано-Франкввщини.

    Голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко оглянув постраждалого та надав першу домедичну допомогу. Стало зрозуміло, що потерпілого потрібно терміново транспортувати до підніжжя гори. Після чого, учасники походу змайстрували саморобні ноші, використовуючи речі, які були наявні: ремені та дерев’яні палки. Саме на них правоохоронці знесли чоловіка з крутого схилу гори.

    Читайте також: на Прикарпатті важко травмувався чоловік, який спускався на плоті по Дністру.

     

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!