На Івано-Франківщині директора брокерської компанії спіймали на хабарі

На Івано-Франківщині на хабарі затримали директора брокерської компанії.

Директора фірми викрили на гарячому під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди в сумі 600 доларів США. Загальна сума хабара – 1100 доларів США.

Працівники відділу оперативного забезпечення територіальних органів ДФС західних регіонів України спільно з працівниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області задокументували факт отримання неправомірної вигоди директором одного з підприємств, інформує прес-служба ДФС в Івано-Франківській області.

Компанія надає брокерські послуги, і її директор систематично вимагав неправомірну вигоду за сприяння у пришвидшенні процедури розмитнення транспортних засобів на європейській реєстрації в зоні діяльності Івано-Франківської митниці ДФС.

Унаслідок оперативних заходів директора підприємства викрито на гарячому під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди в сумі 600 доларів США. Загальна сума хабара – 1100 доларів США.

Під час проведення обшуку на робочому місці в директора вилучено 2670 доларів США, 390 Євро, 43130 гривень, чорнові записи та інші речові докази.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!