На Івано-Франківщині планують створити три нові об’єднані громади

Сьогодні, 8 травня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку бізнесу.

Першим питанням порядку денного, яке розглянули депутати, стало внесення змін до перспективного плану формування територій об’єднаних громад Івано-Франківщини. Микола Дем’янчук, начальник управління з питань децентралізації  та регіонального розвитку ОДА, розповів, що мова йде про створення трьох нових об’єднаних громад.

Так, у Коломийському районі планують створити Корницьку ОТГ у складі сіл Корнич, Грушів та Королівка. Втім, депутати заявили, що голосуватимуть проти створення цієї громади – адже три села будуть нежиттєздатними як окрема ОТГ, а їх сумарне населення менше 3000 осіб.

У Рожнятівському районі буде дві нових громади: Рожнятівська та Дубівська. До складу Рожнятівської ОТГ увійдуть Рожнятів, Берлоги, Вербівка, Топільське, Верхній Струтинь, Камінь, Нижній Струтинь, Петранка, Рівня, Слобода-Рівнянська та Сваричів.

А в Дубівську ОТГ увійдуть села Дуба, Дубшари, Лецівка, Підлісся, Вільхівка, Рошняте, Князівське, Ріпне, Цінева, Ясеновець та Іванівка. Деякі з цих сіл збираються вийти з Рожнятівської ОТГ, що було заплановано раніше.

До теми: Стало відомо, коли відбудуться перші вибори в Долинській ОТГ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!