На Івано-Франківщині прокуратура через суд вимагає привести до ладу сховища

 • Прокурори скерували до суду позовні заяви про зобов’язання балансоутримувачів привести у стан готовності захисні споруди на території Івано-Франківщини.

  Підставою для звернення до суду стало встановлення у місті Калуш та в Івано-Франківську фактів незабезпечення готовності споруд цивільного захисту до використання за призначенням, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на прокуратуру області.

  Як з’ясувала прокуратура, окремі споруди перебувають в аварійному стані й не можуть використовуватися для захисту громадян. Зокрема, сховище, яке у Калуші взяли на облік у 1986 році, вміщає 175 осіб, але захисна споруда не готова до використання за призначенням через незадовільний санітарний стан та затоплення.

  Здійснення технічного обслуговування цих споруд під час усього періоду їх використання поклали на балансоутримувачів та власників.

  “Для забезпечення належного захисту життя та здоров’я людей, прокурори вимагатимуть у судовому порядку усунення порушень у сфері цивільного захисту. Робота в цьому напрямі триває”, – зазначили в дописі.

 • До теми: Франківців просять не користуватись ліфтами під час повітряної тривоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!