На Івано-Франківщині призначили нового начальника Держгеокадастру

Сьогодні, 19 лютого, перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка представила колективу головного управління держгеокадастру в Івано-Франківській області новопризначеного керівника Любомира Чорнописького.

Він переміг під час конкурсу на цю посаду та призначений відновідно до наказу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

«Вважаю, що керівниками в управліннях Держгеокадастру повинні ставати особистості, які мають профільну освіту, пройшли ті професійні сходинки роботи із земельними питаннями та мають необхідний досвід й знання цієї служби з середини. Переконана, що це саме такий управлінець», – зауважила Марія Савка.

Також посадовець розповіла, що Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру доручені надзвичайно важливі питання напередодні актуальних законодавчих рішень щодо обігу земель сільськогосподарського призначення та відкриття земельного ринку, які ставлять нові пріоритети, над якими потрібно працювати.

Акцентували на виділенні земельних ділянок воїнам АТО/ООС, наданні  якісних послуг головним управлінням держгеокадастру в Івано-Франківській області та роботі земельної інспекції.

Нагадаємо, Івано-Франківська ОДА перейшла на безпаперовий документообмін

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!