На Івано-Франківщині стихія знищила автомобільний переїзд

Проливні дощі, які впродовж 30 квітня – 1 травня пройшли на території Івано-Франківської області наробили чимало лиха. Калуський район разом зі Снятинським, Верховинським, Надвірнянським та Коломийським районами належить до тих, де стихія спричинила найбільші руйнування.

Зокрема, в селах Грабівці та Тужилів Калуського району підмило опори ліній електропередач, повідомляють «Вікна». Аварійно-відновлювальні бригади АТ «Прикарпаттяобленерго» мали завершити роботи вже сьогодні, 2 травня.

Ще у двох населених пунктах внаслідок сильних опадів постраждали мостові переїзди. Зокрема, в селі Сівка-Войнилівська затоплений тимчасовий автомобільний переїзд через річку Сівка до села Мошківці, а в селі Пійло вода знищила автомобільний переїзд через річку Чечва до села Довге Калуське.

За словами заступника голови Калуської РДА Любомира Білоуса, комісійне обстеження цих мостів вже провели. Наразі проводять оцінку збитків та визначають потребу в коштах для їх відновлення. Згодом буде підготовлено запити про виділення коштів до обласної державної адміністрації.

За прогнозами синоптиків, на початку наступного тижня знову можливе погіршення погодних умов, вірогідні проливні дощі.

Нагадаємо, внаслідок негоди на Надвірнянщині просто на очах у людей руйнувався автодорожній міст (ФОТО, ВІДЕО)

Фото – “Вікна”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!