В Івано-Франківську оновили один із ЦНАПів (фото)

 • Центр надання адміністративних послуг «Каскад», що на вул. Івана Павла ІІ, 4 – найактивніший у громаді.

  Як йдеться на сайті міського голови, за рік він надав понад 6000 послуг населенню. І це не межа: за прогнозами, кількість послуг лише зростатиме.

  Відвідувачі тішаться: черги невеликі, відношення до людей привітне. А тепер і саме приміщення оновили до належних умов, щоб час перебування у ЦНАПі було максимально комфортним.

  «Ми оновили ремонт, зони очікування, зони обслуговування, мережі, освітлення, встановили дитячі кутки та повністю зробили все для того, щоб нашим клієнтам було зручно та вони могли комфортно і якісно отримувати адміністративні послуги», – розповідає директор Департаменту адміністративних послуг Богдан Питель.

  Зауважує: все роблять для того, аби в наступному році оновити територіальні підрозділи на Пасічній, БАМі. Уже оголосили тендер на оновлення і відкриття територіального підрозділу на вулиці Отця Блавацького (Опришівці). Та будуть оновлювати ЦНАПи у громаді: Радчі, Тисменичанах тощо.

  За словами Богдана Пителя, у 2021 році ЦНАП на Каскаді надав понад 6000 адміністративних послуг. Навіть довелося збільшити кількість працівників – щоб не було черг і зменшилася кількість часу очікування. Це закономірно, бо збільшилася і кількість послуг: раніше було 230 послуг, тепер їх понад 300.

  «І ця кількість буде збільшуватися. Тепер є і «єМалятко», і витяги з державного земельного кадастру, і реєстрація місця проживання, архітектурні, земельні питання, а невдовзі видаватимуться і свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб і інші послуги», – додає головний «цнапівець» міста.

  Степан Процик саме прийшов отримати документи. Каже, що дуже задоволений обслуговуванням в ЦНАПі:

 • «Надзвичайно ввічливі люди, приміщення акуратне, чисте, до відвідувачів відношення надзвичайно гарне! Щоб так було скрізь! Марцінківу вдячний, що він так «підкинув цю систему» до належного обслуговування. Дуже-дуже швидко. Зміни є і надзвичайно великі. Хай процвітає цей наш ЦНАП!», – розповів пан Степан.

  Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків також відвідав ЦНАП «Каскад», щоб оцінити ремонт.

  «Центри надання адміністративних послуг у громаді є всюди – від Камінного до Колодіївки й Добровлян. Але ще не всюди є належні умови, сучасні ремонти. Все змінюється. І зараз дуже важливо оновити, зробити нову базу, розширити приміщення», – поділився міський голова.

  Читайте також: у селі Коломийської громади оновили ЦНАП

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!