На Коломийщині до 7 років ув’язнення засудили чоловіка, який викрав авто та скоїв дві крадіжки

 • Коломийський міськрайонний суд виніс вирок зловмиснику, який скоїв три майнові злочини.

  1 лютого 2023 року вночі обвинувачений проник в кіоск, звідки викрав сигарети загальною вартістю 1677 гривень, інформує “Галичина”.

  8 лютого 2023 року зірвав замок та проник до приміщення майстерні. Звідти чоловік викрав інструменти вартістю 1383 гривні. Обвинувачений був помічений потерпілим, який почав вимагати зупинитись і наполягав повернути викрадене майно. Однак, незважаючи на зауваження, обвинувачений покинув місце вчинення кримінального правопорушення.

  12 лютого 2023 року у селі Ценяві на території храму через відчинені дверцята зайшов до автомобіля ВАЗ 2106, де за допомогою викрутки, яка знаходилась у салоні автомобіля, завів двигун та на вказаному автомобілі місце вчинення кримінального правопорушення покинув.

  “Обираючи вид та міру покарання обвинуваченому, виходячи з принципу індивідуалізації покарання, суд враховує також спосіб посягання, форму та ступінь вини обвинуваченого. Судом враховується і проміжок часу, за який було вчинено інкриміновані обвинуваченому кримінальні правопорушення, що на думку суду свідчить про свідоме нехтування обвинуваченим правилами, встановленими в суспільстві в частині охорони права власності та про його стійку антисоціальну спрямованість”, – йдеться у вироку суду.

  Суд визнав обвинуваченого винуватим та призначив остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк 7 років.

 • Строк відбуття визначеного остаточного покарання рахуватимуть з 12 лютого 2023 року, тобто з дня його фактичного затримання.

  Нагадаємо, прикарпатця засудили до 5 років за ґратами за крадіжки та зберігання наркотиків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!