На комунальних підприємствах Івано-Франківська не вистачає працівників, – мер

 • Є понад 80 актуальних вакансій.

  На комунальних підприємствах, що в Івано-Франківську, не вистачає працівників. Про це у прямому ефірі повідомив міський голова Руслан Марцінків. 

  За його словами, є також нестача техніки, оскільки частину передали на потреби Збройних Сил України.

  “Так, дійсно відчуваємо потребу у працівниках на комунальних підприємствах. Місто повинно бути охайним та доглянутим, то ж закликаю у колективи комунальних підприємств”, – сказав мер.

  Також на сайті Івано-Франківської міської ради опублікували перелік вакансій, які є доступними на інших установах. Вже традиційно найбільша потреба у продавцях продовольчих товарів, продавцях-консультантах, кухарях, водіях автотранспортних засобів, бухгалтерах, в’язальниках схемних джгутів, кабелів та шнурів, прибиральниках та ін.

  Є майже два десятки пропозицій працевлаштування із заробітком 20 тис. грн і більше. На таку щомісячну винагороду можуть розраховувати: водії автотранспортних засобів, водій навантажувача, електрогазозварник ручного зварювання, заточувальник деревообробного інструменту, кухар, агент з нерухомості, бетоняр, інженер з підготовки виробництва, машиніст бурової установки, представник торговельний, тракторист, столяр та інші.

 • З детальнішим переліком вакансій можна ознайомитися за посиланням.

  Читайте також: У Франківську з президентом Офісу європейської та міжнародної співпраці висадили дуб солідарності і підтримки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!