На конференції TEDxIvanoFrankivsk покажуть “іншу сторону” спікерів

 • Сьогодні, 5 квітня, організатори конференції TEDxIvanoFrankivsk розповіли про особливості цьогорічної події.

  TEDx – щорічні конференції, які проходять по всьому світу і присвячені “ідеям, які варті поширення”. В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Франківськ перейняв естафету у 2013 році.

  “Конференція TEDх у Івано-Франківську відбудеться уже вп’яте. Ми є частиною великої сім’ї TEDх в Україні та світі та намагаємось щороку дивувати мешканців міста і гостей новими мотивуючими, цікавими і корисними виступами”, зазначив проектний менеджер Михайло Джогола.

  В Україні TEDxIvanoFrankivsk стане цього року вже 106-ю за рахунком, а у світі вже провели 29 367 конференцій. Загалом, чи не щотижня по всьому світу на конференціях TEDх розповідають про нові технології, відкриття, лайфхаки, дослідження, корисні моделі виробництва та бізнесу та просто корисні історії.

  Тема цьогорічної конференції “Інша сторона” (“Other Side”).

  “Цьогоріч ми трішки змінюємо концепцію люди будуть розповідати про свої думки, ідеї та досягнення під незвичним кутом з іншої, невидимої суспільству сторони”, сказав Михайло Джогола.

  Ліцензіатка TEDxIvanoFrankivsk Христина Вінтонів розповіла, що тему спікери інтерпретуватимуть у двох напрямках: у центрі людина або напрям чи вид діяльності.

  “Відомі широкому загалу спікери розповідатимуть про іншу сторону своєї особистості, невідому публіці. Люди з менш відомими іменами, але справжні фахівці у певній справі покажуть іншу точку зору на діяльність чи напрям, як, наприклад, спорт чи подорожі”, зауважила Христина Вінтонів.

 • Тему розкриватимуть 10-12 спікерів, імена яких організатори обіцяють повідомляти поступово. Наразі оголосили першу трійку:

  • відома українська письменниця, поетеса, сценаристка і драматургиня Катерина Бабкіна;
  • доктор філософії, доцент кафедри економіки Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) Роман Шеремета;
  • керівник ІТ-компанії Lotatech Андрій Черніков.

  Новинкою стало те, що одного-двох спікерів на конференцію оберуть серед охочих виступити.

  Конференція “TEDxIvanoFrankivsk” відбудеться 15 червня в Університеті Короля Данила (вул. Коновальця, 35).

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!