На межі виживання: прикарпатські вчителі ремонтують школу власним коштом (відео)

 • Працівники Верховинського ліцею № 1 ремонтують приміщення навчального закладу за власні гроші. Декілька років тому для цього створили фонд, куди педагоги віддають частину заробітної плати.

  Лагодять приміщення своїм коштом працівники вже сьомий рік поспіль. Ідея створити фонд виникла під час педагогічної ради, пише Суспільне.

  Підтримали всі одноголосно, потім ми всі підписалися, що хочемо створити благодійний фонд, в який самостійно внески давали б, а потім використовували там, де потрібно. Для ремонтів, для того, що потрібно в школі, бо ми тут працюємо всі. Спочатку по 50 гривень здавали, а потім по 100“, – розповідає вчителька початкових класів Марія Ульванська.

  У 2020-му за гроші фонду відремонтували приміщення спортивного залу. Поміняли частину вікон на нові пластикові, іншу ж довелося забити. Також поставили нове опалення, бо зі старим на дровах у цьому приміщенні, каже вчитель фізичної культури Андрій Волинюк, тут було неможливо займатися.

  Директорка Верховинського ліцею № 1 Оксана Волинюк розповідає, що на оплату світла, води, дров гроші виділила районна рада, проте їх не вистачає.

  Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк каже, що про проблеми ліцею знає, але через брак грошей у бюджеті більше коштів на цю школу спрямувати не можуть.

 • Більше у сюжеті – Суспільного

  Нагадаємо: У Тисмениці відремонтували сім вулиць, які пошкодила повінь

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!