На Netflix вийшла комедія «Мій карпатський дідусь»

 • Фільм режисера Зази Буадзе «Мій карпатський дідусь» став доступним для перегляду на онлайн-платформі Netflix.

  Головні ролі в стрічці спільного виробництва України, Італії, Чехії та Молдови виконали Богдан Бенюк та молодий італійський актор Сімоне Коста. Також в картині зіграли Ірина Бенюк, Мауро Кіпріані, Олекса Гордієнко, Лоренсо Джордано та інші.

  За сюжетом фільму, Мікеле живе життям звичайного підлітка в сонячній Італії. Одного дня все перевертається з ніг на голову, і він змушений вирушати у далеку подорож до маленького села в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь! Перше знайомство відразу пішло не за планом, адже дід виявися тим ще буркотливим стариганем, який не знає жодного слова ані англійською, ані італійською. Та українська Бережниця – не Генуя. Онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг… Стосунки діда й онука перетворюється на битву двох поколінь, але врешті-решт вони обидва дізнаються про велике значення сім’ї та компромісу.

  Зйомки стрічки «Мій карпатський дідусь» проходили в 2019 році у с. Бережниця і с. Дземброня Івано-Франківської області. Українська прем’єра комедії відбулася в Національному конкурсі 14-го Одеського міжнародного кінофестивалю. У національний кінопрокат фільм вийшов 28 грудня 2023 року.

  До теми: Українська стрічка “Смак Свободи” зібрала понад 2,5 млн грн за три тижні в кінопрокаті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!