На ноутбуки для прикарпатських вчителів виділили більше 37 мільйонів

 • Для того, щоб зробити процес навчання більш сучасним і доступним, для вчителів Івано-Франківщини за кошти державної субвенції будуть придбані ноутбуки.

  Для цього області виділили понад 37 мільйонів гривень у рамках надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, інформують в ІФ ОДА.

  «Через пандемію коронавірусу навчальний процес в освітніх закладах суттєво змінився: школи, університети перейшли на дистанційну форму навчання, яка потребувала необхідного технічного обладнання. І не завжди учасники освітнього процесу мали можливість забезпечити надання якісних освітніх послуг, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко. – Тому Урядом було прийнято рішення про забезпечення вчителів ноутбуками, зокрема, задля цього виділено кошти у вигляді субвенції».

  Зазначимо, що використання субвенції здійснюватиметься на засадах співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів. Опісля проведених тендерних процедур, для освітян будуть придбані ноутбуки.

  Читайте також: Бюджет Івано-Франківщини-2021: скільки й на що витратили

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!