На Пагорбі Слави у Калуші хочуть встановити 20-метровий Хрест

  • Хрест мають намір встановити на місці шпиля. Ініціатором є координаційна рада політичних партій і громадських організацій демократичного спрямування Калущини, яка пропонує встановити Хрест висотою 20 метрів.

    Як повідомив у коментарі «Вікнам» головний архітектор міста Роман Кузик, було розроблено п’ять варіантів Хреста, з яких організаційний комітет обрав один із них. Проєкт передбачає встановлення Хреста висотою до 20 метрів, матеріал — залізобетон. Проте вибір є попереднім, оскільки варіанти пам’ятника поки що є лише ескізними малюнками і ще потрібно прорахувати технічну можливість встановити обраний варіант та його вартість, передає “Галицький кореспондент”.

    Щодо Хреста та пагорбі Слави та меморіального комплексу «Борцям за волю України» на бульварі Незалежності, то вартість таких проєктів чимала, а у бюджеті громади на 2022 рік видатків на встановлення пам’ятників не передбачено. Тож є великий ризик, що далі розмов, конкурсів і проєктів справа не просунеться. Так, як це було з ідеєю пам’ятнику дзвоноливарству. 

    Читайте також:  У Калуші чотири дні не буде перевезень на одному з маршрутів

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!