На перехресті Бельведерська-Південний бульвар облаштують кільцеву розв’язку

 • Сьогодні в Івано-Франківську провели робочу нараду на перехресті вулиць Бельведерська – Південний бульвар щодо організації дорожнього руху на цій ділянці.

  За участі заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайла Смушака, представників департаменту інфраструктури Назарія Рогіва та Мирослава Федорківа, начальника управління капітального будівництва Романа Галіпчака, головного інженера технагляду УКБ Ярослава Кузика та директора КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка обговорили питання можливості облаштування кільця на цьому перехресті.

  “Відкриття руху транспорту у тестовому режимі на ділянці, що з’єднала Північний та Південний бульвари, дало можливість розвантажити дороги у центральній частині міста, однак є потреба удосконалення організації дорожнього руху”, – каже заступниця міського голови Вікторія Сусаніна.

  За словами Михайла Смушака, наразі зупинилися на варіанті облаштування на перехресті вулиць Бельведерська – Південний бульвар малого транспортного кільця.

  Спочатку його зроблять за допомогою тимчасових пластикових конструкцій та розмітки, щоб подивитися, як воно функціонуватиме. Після – кільце стане стаціонарним.

 • Наразі Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики – який і займатиметься його встановленням – розробляє проєкт, що буде винесений на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху

  Читайте також: Нове кільце біля моста: у Франківську змінять схему руху на Набережній

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!