На Прикарпатті 4700 учнів та 564 педагогів перебувають на самоізоляції

 • На Прикарпатті спостерігається зростання кількості хворих на коронавірус. Так, за останню добу недугу підтвердили у 221 жителя Івано-Франківщини.

  Наразі у закладах охорони здоров’я, в яких розгорнули 1851 ліжкомісце, перебувають 1012 пацієнтів, – а це 54,7%. Киснем забезпечено 751 ліжко (41%).

  Про це сьогодні зазначалося під час онлайн-брифінгу за участю заступників керівників департаментів охорони здоров’я і освіти, науки та молодіжної політики ОДА.

  За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Дзьомбака, у разі значного погіршення ситуації в області будуть готувати заклади для розгортання додаткових місць задля прийому та лікування хворих на коронавірус.

  Слід додати, що наразі на COVID-19 вже захворіло 811 дітей. Від початку року захворіли 141 учень та 312 вчителів. Наразі хворими є 88 учнів і 191 працівник школи. Найбільше випадків зафіксували в Івано-Франківську, Косівському та Снятинському районах.

  Як зазначив заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Андрій Сташків, рішення про такі дії прийматимуть педагогічні ради освітніх закладів. Додамо, що на сьогодні 4700 учнів та 564 педагогічних працівників перебувають на самоізоляції.

 • Дистанційне навчання запровадили у 26 школах Прикарпаття.

  До теми: Одну зі шкіл Івано-Франківська відправили на самоізоляцію

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!