На Прикарпатті близько шести тисяч людей відмовилися від вакцинації

3 липня відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації.

Експерт ДОЗ ОДА з епідеміології Євгенія Чурпіта зазначила, що з початку 2019 року в області є 2243 звернення за допомогою, з них 1700 – діти. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Від початку епідемії померло двоє людей. Щоб запобігти збільшенню кількості хворих, експерт радить лікарям звертати увагу батьків та педагогів на цю проблему.

“Особливу вагу маємо звернути на дітей віком 5-9 років та осіб старше 20 років. Наша робота має бути спрямована на проведення додаткової посиленої імунізації в організованих колективах. За короткий час доведеться скласти списки по усіх навчальних закладах, щоб дізнатися, хто підлягає посиленій імунізації”, – пояснила експерт.

Також під час свого виступу Євгенія Чурпіта повідомила, що в області є майже 29 тисяч доз вакцини КПК. За 6 місяців вдалося вакцинувати понад 23 тисячі дітей та близько 7 тисяч дорослого населення. Значний вплив на те, як проводиться процес вакцинації, мають ті особи, які відмовляються від щеплень. На сьогодні є майже 6 тисяч відмов.

Нагадаємо,  “Швидка” забирає прямо з городу: як на прикарпатців впливає спека

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!