На Прикарпатті дві пенсіонерки відкладали гроші з пенсії, щоб купити дрони

 • Такий внесок 66-річної та 83-річної пенсіонерок захоплює, надихає і вселяє віру в швидку перемогу.

  Подвиги військових на фронті вражають, але й тут, у тилу, є невтомні патріоти Батьківщини, які збирають кошти на машини, буржуйки та продукти харчування для військових, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Гідний приклад для наслідування зробили жителька Рожнятова Людмила Скубрієва та її тітка з Києва Галина Гіль. Після придбання дронів для морської піхоти Рожнятівською громадою жінки вирішили також внести і свій вклад у перемогу. Вони з власних пенсій назбирали майже по 20 тисяч гривень кожна і придбали 2 дрони-камікадзе для ЗСУ. 

  До слова, брат рожнятівчанки Леонід також воював на фронті, але після поранення нині є обмежено придатним. В його тілі й досі залишилися осколки. Тому жінка, порадившись з ним, прийняла рішення про купівлю дронів.

  Накопичивши пенсії, жінки-родички звернулися до голови Рожнятівської громади з проханням допомогти у придбанні дронів. Координаційним штабом Рожнятівської громади було додано суму 7500 грн і одразу замовлено, перераховано кошти, а згодом і доставлено дрони у Рожнятів.

  “Хтось воює на фронті, а ми повинні бути надійним тилом для військових в тилу, – розповіла “Галицькому кореспонденту” Людмила Скубрієва. – Вірю, що ці дрони допоможуть зберегти життя нашим хлопцям і зможуть нищити техніку ворога.”

 • А тим часом нещадні до ворога пташки-дрони вже в дорозі до 10 ОГШБ “Едельвейс”.

  Мар’яна ЛОКАТИР

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!