На Прикарпатті голова Держлісагентства прозвітував про 100 днів роботи (фото)

 • Сьогодні, 10 червня, на Прикарпатті, на базі ДП “Вигодське лісове господарство” Юрій Болоховець прозвітував про свої 100 днів роботи на посаді голови Державного агентства лісових ресурсів.

  Подія відбулася в рамках виїзного засідання екологічного комітету Верховної Ради України, пише «Галицький кореспондент».

  “Я з перших днів розпочав підготовку державних лісогосподарських підприємств до реорганізації. Реформування має на меті підвищити роль лісництв, покращити їх матеріально-технічну базу. Укрупнення лісгоспів допоможе акумулювати більше коштів, які підуть на посилення лісництв і на нову техніку”, – сказав Юрій Болоховець.

  Він додав, що за 2021 рік в Україні обсяг незаконних рубок у 2021 році склав 2,4 тис. кубометрів деревини, що становить 8 % від обсягу за аналогічний період 2020 року (54,6 тис. куб. м). Втім, ці показники він все одно назвав досить високими.

  “Цього року Держлісагентство зробило перші кроки щодо застосування відкритих ринкових інструментів завдяки яким у 2021 році вдалося суттєво збільшити як обсяг реалізації, так і середню вартість одного кубометра реалізованої деревини”, – додав посадовець.

  З метою забезпечення прозорості діяльності та доступу до суспільно важливої інформації Держлісагентство завершує роботи щодо надання адміністративних послуг в онлайн-форматі. Впроваджуються передові ГІС-технологій, розроблені кроки для цифровізації процесів лісовпорядкування, розроблена концепція створення Всеукраїнської мережі протипожежного захисту лісів із можливістю онлайн-моніторингу стану насаджень.

  Читайте також: на Прикарпатті викрили масштабну вирубку дерев у заповіднику

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!