11 пожеж: на Прикарпатті горіли будинки, комбайн та суха трава

 • За минулу добу, 8 жовтня, на Івано-Франківщині спалахнуло 11 пожеж.

  Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, навівши список загорянь, що трапились. На щастя,  у цих пожежах ніхто не загинув.

  08 жовтня о 13:15 в місті Надвірна на вулиці Богуна виникла пожежа покрівлі господарської будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 14:42 в місті Бурштин Івано-Франківського району виникла пожежа сміття та сухого листя на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 16:08 в місті Тлумач Івано-Франківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 200 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 16:17 в селі Грушка Івано-Франківського району виникла пожежа залишків сої всередині відсіку робочих механізмів комбайна ”John Deere”. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 16:30 в місті Тлумач Івано-Франківського району виникла пожежа покрівлі літньої кухні, на площі 30 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 19:39 в селі Залуква Івано-Франківського району виникла пожежа господарської будівлі на площі 56 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

 • О 20:17 в селі Черніїв Івано-Франківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 30 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 21:36 в селі Красне Калуського району виникла пожежа покрівлі та мансардного поверху житлового будинку, на площі 110 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  09 жовтня о 00:02 в місті Івано-Франківськ на вулиці Бельведерська виникла пожежа речей домашнього вжитку, на балконі квартири четвертого поверху житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 00:25 в місті Рогатин Івано-Франківського району виникла пожежа покрівлі житлового будинку, на площі 10 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 02:29 в селі Росохач Коломийського району виникла пожежа дерев’яної господарської будівлі, на площі 35 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!