На Прикарпатті комісія Генштабу ЗСУ перевірятиме військовий призов

 • Сьогодні, 3 червня, в Івано-Франківській області розпочинає свою роботу комісія Генерального штабу Збройних сил України, яку очолює полковник С. Рибіцький.

  Її метою є перевірка, надання методичних рекомендацій та налагодження взаємодії щодо стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних Прикарпаття у структурних підрозділах облдержадміністрації, Калуських та Косівських РДА, Івано-Франківської, Калуської міських рад, військових частинах, Національної поліції в області, підприємствах, установах і організаціях.

  За словами першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, зважаючи на події, які відбуваються у східних областях України, така перевірка дасть можливість проаналізувати роботу органів влади та підприємств щодо виконання мобілізаційної програми на Івано-Франківщині, допоможе виявити недоліки та окреслити шляхи покращення ситуації.

  Зі свого боку, С. Рибіцький ознайомив присутніх із графіком проведення перевірки та зазначив, що на сьогодні Івано-Франківська область є першою в Україні, де розпочав роботу електронний реєстр призовників і військовозобов’язаних.

  До теми: Франківський виконком заохочує військових до служби за контрактом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!