На Прикарпатті вилучили майже 8 тисяч пляшок підробленої горілки

  • Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного придбання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України).

    «За даними слідства, супервайзер одного з торгових підприємств реалізовував на території міста Коломия фальсифіковану горілчану продукцію з підробленими марками акцизного податку. У ході проведеного обшуку на складі підприємства виявлено та вилучено 7 840 пляшок фальсифікованого алкоголю. Загальна вартість вилученого товару – близько 400 тис. гривень», – повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

    Наразі призначено експертизи вилученого алкоголю та марок акцизного податку, встановлюється їх походження та місця збуту.

    Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Івано-Франківській області, оперативний супровід – УСР в Івано-Франківській області ДСР НП України.

    До теми: В Україні викрили масштабну схему торгівлі немовлятами

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!