На поточний ремонт і утримання доріг Прикарпаття витратять 26 мільйонів

Сьогодні, 6 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Одним із питань, яке розглянули посадовці, стало про використання коштів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Рачкевич розповів, що договір департамент уклав із облавтодором до кінця квітня.

На 2019 рік із 31 мільйонів залишилось 26 мільйонів 928 тисяч гривень. Ці гроші підуть на утримання доріг у зимовий період та на поточний ремонт доріг.

«6 мільйонів піде на утримання доріг у лютому, а на березень передбачено 9 мільйонів. Всі решта гроші підуть на поточний ремонт доріг. Але якщо будуть природні умови сприятливі, то утримання доріг взимку може менше коштувати, наприклад 3 мільйони, а не 6», – пояснив Рачкевич.

Нагадаємо, Школи, дахи, дороги: на Прикарпатті ділять гроші з бюджету розвитку 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!