На Прикарпатті під час гри футболіст зламав щелепу арбітру

 • У Галицькому районі під час футбольної гри футболіст побив та облаяв арбітра під час матчу.

  Бійка відбулась на стадіоні села Медуха. Під час гри двох команд з Галицького району один з футболістів, використовуючи нецензурну лайку, почав суперечку з арбітром  за що отримав попередження.

  Після цього обурений футболіст почав себе поводити більш агресивно, не заспокоївся і продовжував використовувати на полі лайку. В момент зупинки гри суддя застосував до порушника повторне попередження, пред’явивши почергово жовту та червону картки.

  А коли схилився записати рішення у робочий зошит, отримав удар у щелепу від обуреного спортсмена. Після чого футболіст зійшов з поля.

  Як у суді пояснив сам хуліган, суддя зробив повторне попередження, відразу показавши червону картку, що не відповідає правилам футбольного суддівства.

  Судова експертиза встановила, що футболіст наніс тілесні ушкодження у вигляді закритого двобічного перелому нижньої щелепи, що викликало необхідність проведення операції.

 • Заслухавши всіх свідків та сторін, суд вирішив, що футболіст заподіяв умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження та грубо порушив громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю (тобто хуліганив).

  А відтак суд постановив позбавити порушника волі на один рік.

  Нагадаємо, На Прикарпатті через музикантів на весіллі сталася бійка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!