На Прикарпатті планують збудувати сміттєпереробний завод

 • У Коломиї, що на Прикарпатті, планують збудувати завод, який буде переробляти 130 тисяч тонн сміття в рік.

  Про це повідомив представник фірми-забудовника Юрій Торін, пише “Суспільне”.

  Перемовини щодо будівництва комплексу – тільки на початковому рівні. Наразі ведуться переговори із місцевою владою.

  “Наша компанія дійсно має намір побудувати сучасний комплекс приймання, переробки, складування, утилізації, сортування та захоронення твердих побутових відходів у місті Коломия”, – каже Юрій Торін.

  За словами представника фірми-забудовника, завод із переробки сміття має бути спільною роботою фірми та міської влади Коломиї.

  “Я думаю, що це добра справа для громади і для міста, – будівництво такого сміттєпереробного заводу. Це дуже багато роботи, спільної роботи, взокрема і законодавчої, і по проєкту. Ми сподіваємося на співпрацю із міською владою”, – розповідає Торін.

  Фінансуватимуть будівництво заводу інвестори.

 • “Ми виступаємо у будівництві як фірма-інвестор”, – каже Юрій Торін.

  На запитання, чому обрали Коломийщину, чоловік відповідає так: “Ми працюємо в Одесі, Тернополі – там, де у нас є сміттєзвалище. Я дуже радий, що на Прикарпаття заходить такий проєкт. Це дуже корисна справа для всіх нас. Ми вивчали ситуацію у Коломиї. Якщо розглядати статистику, то 7 % території України займають тверді побутові відходи, і рано чи пізно цю проблему потрібно вирішити. В Коломиї теж є ця проблема. Основний фактор, чому ми заходимо в цей край, – маємо земельну ділянку, яка знаходиться в нашій оренді”.

  До теми: На Прикарпатті встановили конструкцію, яка стримуватиме сміття під час паводків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!