На Прикарпатті поліцейські офіцери громади вийшли на службу

 • Відсьогодні в 25 об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківщини нестимуть службу 32 офіцери на 31 службовій авцівці.

  Основна мета проєкту – тісна взаємодія поліцейського з громадою та орієнтація на її потреби.

  12 березня на території Прикарпатського факультету НАВС відбулися заходи, на яких були присутні начальник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош зі своїми заступниками, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, голови ОТГ і поліцейські офіцери громади.

  Володимир Голубош зауважив, що офіцери пройшли навчання і готові до роботи та захисту громадян, а сам проєкт є надзвичайно важливий:

  «Поліція прагне спільно з громадою працювати над вирішенням проблем та викликів, які постають перед нами. Кожна людина у найвіддаленішому селі повинна почуватися у безпеці. Тому основними завданнями проєкту є постійна співпраця поліцейських з громадою, задоволення безпекових потреб громадян, ефективне вирішення локальних проблем громади».

  Важливою складовою ефективної діяльності поліцейського офіцера громади є його матеріально-технічне забезпечення. Поліцейським офіцерам громади вручили ключі від 31 службового автотранспорту. Нові автівки передала Національна поліція України.

  Напередодні в громадах облаштували робочі офіси для поліцейських.

  До теми: На Долинщині запрацювали поліцейські станції

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!