На Прикарпатті поліція викрила хакера, який поширював віруси

 • Мешканець Івано-Франківщини підозрюється у створенні та використанні шкідливого програмного забезпечення, через яке поширювалися віруси, з метою отримання прибутку. 

  Про це інформують в поліції Івано-Франківської області.

  Під час проведення слідчих дій правоохоронці встановили, що 34-річний мешканець Івано-Франківської області, фахівець в ІТ-сфері, за допомогою власного апаратно-технічного обладнання створив електронні файли, що розпізнаються як шкідливе програмне забезпечення.

  Із метою отримання прибутку, використовуючи шкідливе програмне забезпечення, попередньо здійснивши його модифікацію для отримання зворотного зв’язку із своєю ІР-адресою, здійснював його розповсюдження, яке призначене для несанкціонованого доступу до електронно-обчислювальних машин необмеженого кола осіб та подальшого несанкціонованого доступу до них.

  Під час обшуків, проведених за місцем проживання зловмисника, вилучили комп’ютерну техніку, яку він використовував у своїй злочинній діяльності.

  Прикарпатцю слідчі повідомили про підозру за ч. 1 ст. 361-1 (Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України.

  До теми: прикарпатців попереджають про небезпечні шумівки з Китаю

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!