На Прикарпатті понад 350 мільйонів гривень витратять на ремонт доріг

 • Першочергово роботи виконуватимуться на автошляхах Куровичі – Рогатин, Креховичі – Дзвиняч, Озеряни – Кути.

  Цьогоріч на ремонт та утримання автомобільних доріг Прикарпаття загального користування місцевого значення та штучних споруд передбачено фінансування з державного бюджету в розмірі 358 млн гривень.

  Сформовано орієнтований перелік об’єктів експлуатаційного утримання за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

  “Щодо доріг державного значення, то станом на сьогодні підрядною організацією проведено ямковий ремонт 16 718,9 м2 дорожнього покриття. Ліквідовано деформації покриття картами на площі майже 15 тис. м2, – повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА. – У червні розпочнеться виконання аварійних робіт на автомобільних дорогах місцевого значення”.

  Також вже проводяться роботи із експлуатаційного утриманння та поточного ремонту штучних споруд на дев’ятьох мостових переходах. Протяжність даних мостів складає 715 м.п. Найближчим часом планується розпочати ремонтні роботи ще на двох мостових переходах. Нанесено понад сто кілометрів ліній розмітки та 2450 м2 пішохідних переходів.

  Проведено перевірку місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно-небезпечних ділянок.

  Спільно з підрядними організаціями будуть вживатися всі необхідні заходи для безпечного проїзду учасникам дорожнього руху в межах передбаченого фінансування.

 • Нагадаємо, на дорозі М-30 дорожники відремонтували під’їзд до Рогатина.

  У селі Верхній Вербіж, що на Коломийщині, ремонтують міст, через який проходить дорога державного значення Р-24 “Татарів – Кам’янець – Подільський”.

  До теми: На прикарпатських автотрасах дорожники ремонтують три мости

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!