На Прикарпатті працюють над Стратегією розвитку на 2021-2027 роки

 • Сьогодні, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбулося засідання круглого столу щодо роботи над Стратегією розвитку Прикарпаття на 2021-2027 роки.

  Голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль розповів, що стратегія повинна бути максимально простою і зрозумілою, але водночас ґрунтовною.

  Це один з головних пріоритетів у міністерстві розвитку громад і територій. Стратегія буде орієнтована на людину і обернена до неї. Громадяни мають бути в центрі, а уряд і влада повинні стати невідчутними“, – сказав Денис Шмигаль.

  Заступник голови ОДА Дмитро Романюк додав, що днями був затверджений план роботи уряду, і там зараз є новий підхід – визначення чітких стратегічних цілей і їх досягнення.

  Мова не про категорії “постійного розвитку”. Треба ставити чіткі масштабні цілі, а потім – досягати їх. Це буде рух у правильному напрямку“, – пояснив Дмитро Романюк.

  Радники і керівники департаментів обговорили, які принципи розвитку не спрацювали у попередній стратегії, і домовились їх змінити.

 • Мова йде про застарілі підходи до гірських територій, а також – про план заходів, орієнтований на Державний фонд регіонального розвитку. Адже на ДФРР минулого року подали 150 проєктів, з яких профінансували лише дев’ять.

  До теми: Шмигаль хоче, щоб прикарпатські села допомогли районам закрити борги

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!