На Прикарпатті проживає майже 6 тисяч іноземців

 • За інформацією міграційної служби, на Прикарпатті постійно проживають майже 6 тисяч громадян іноземних країн. Найбільшу частку іноземців з постійним місцем проживання в Україні (в тому числі, на Івано-Франківщині) становлять громадяни РФ – 4349.

  До «п’ятірки» країн, чиї громадяни оформили посвідки на постійне проживання на території Прикарпаття, входять Молдова (298 громадян), Білорусь (186 громадян), Казахстан (108 громадян), Італія (96 громадян), а також Польща – 90 громадян.

  Крім того, на Прикарпатті тимчасово проживають (станом на 1 лютого 2024 року) 1 459 іноземців, у тому числі:

  • 748 студентів, які навчаються переважно в Івано-Франківському національному медичному університеті. Понад дві третини студентів-іноземців становлять громадяни Індії (564). Другою за чисельністю є студентська громада з Польщі (42 громадян), третьою – з Болгарії (16 громадян);
  • 466 осіб-іноземців, які прибули в Україну з метою возз’єднання сім’ї з особами, які є громадянами України, чи уклали шлюб з громадянами України;
  • 186 іноземних громадян, які прибули в Україну з метою працевлаштування і мають відповідний дозвіл на працю;
  • 28 релігійних діячів.

  Відповідно до положень Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» торік міграційною службою області скасовано 356 посвідок на тимчасове проживання в Україні.

  До теми: Міграційна служба Івано-Франківщини переслала українцям за кордоном понад 600 паспортів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!