На Прикарпатті призначили нового обласного прокурора

 • Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Івано-Франківської обласної прокуратури нового керівника – Романа Химу.

  Заступник Генерального прокурора зазначив, що з 11 вересня 2020 року розпочали роботу обласні прокуратури, працівники яких успішно пройшли атестацію, підтвердивши свою професійну кваліфікацію та доброчесність. Про це інформує прокуратура області. 

  Ігор Мустеца схарактеризував очільника обласної прокуратури як умілого організатора та принципового керівника.

  «Загалом в органах прокуратури Роман Романович працює більш ніж 20 років, а тому його професіоналізм, енергія та наполегливість, без сумніву, дозволять забезпечити роботу обласної прокуратури на належному рівні», – каже він. 

  Заступник Генпрокурора побажав новопризначеному прокурору наснаги в подальшій роботі, акцентувавши на основних напрямах.

  Роман Хима подякував за довіру та запевнив, що скерує всі зусилля на забезпечення правопорядку й законності в області, а також разом із колективом докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної роботи прокуратури.

 • Довідково:  

  Роман Хима народився 30 вересня 1976 року в с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області. Вищу освіту здобув у Чернівецькому державному університеті ім. Федьковича. В органах прокуратури працює з 1998 року. За цей час обіймав різні посади в органах прокуратури Чернівецької та Івано-Франківської областей, у тому числі керівні. До призначення на посаду керівника Івано-Франківської обласної прокуратури працював керівником Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області.

  Нагадаємо, у прокуратурі Івано-Франківщини на COVID-19 перехворіли 25 працівників.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!