На Прикарпатті розпочалася III Міжнародна медична місія Face the Future Ukraine

  • Канадські та американські реконструктивні хірурги й медичні сестри вчетверте прибули до Івано-Франківська. Тут вони разом з українськими лікарями проведуть ряд реконструктивних операцій на обличчі та шиї пораненим військовим і цивільним та поділяться своїми знаннями під час симпозіумів.

    Про це йдеться у дописі директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимира Дзьомбака.

    Також цього разу вперше у межах місії будуть проведені реконструктивні операції молочної залози та навчання для онкологів.

    “Радий вітати кожного учасника місії! Дякую канадським й американським фахівцям за небайдужість, бажання допомогти українцям та готовність ділитися своїм унікальним досвідом. Особливо вдячний за кожного із 90 наших пацієнтів, яких було прооперовано під час минулих місій. Дякую українським колегам за сміливість, готовність навчатися, переймати кращі практики та впроваджувати їх тут, у своїх операційних. Отож, місія стартувала, бажаю учасникам успішних операцій та продуктивних симпозіумів! А ми продовжуємо працювати над тим, щоб міжнародне медичне партнерство в нашій області розширювалося та набирало нових обертів!”, – зазначив Дзьомбак.

    Читайте також: У Львові медики виходили дитину, яка народилася з вагою 600 грамів

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!