На Прикарпатті сім тисяч дітей-переселенців долучились до дистанційного навчання

 • На Івано-Франківщині 604 заклади загальної середньої освіти, у тому числі й спеціальні, працюють із використанням технологій дистанційного навчання.

  Про це під час брифінгу за участю начальника головного управління Національно поліції в області Сергія Безпалька розповіла голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, пише “Галицький кореспондент“.

  За її словами, наразі до дистанційного навчання вже долучилися сім тисяч дітей внутрішньо переміщених сімей із загальної кількості зареєстрованих 8,5 тисяч учнів.

  Слід додати, що в умовах сьогодення в області продовжують роботу 23 інклюзивно-ресурсні центри, при потребі надаючи корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами. У такому ж форматі функціонують заклади позашкільної освіти за усіма напрямками. Роботу закладів дошкільної освіти на даний час тимчасово призупинили.

  Зазначалося, що заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти працюють у режимі дистанційного навчання. Долучитись до навчання у вказаних закладах мають можливість і студенти із числа внутрішньо переміщених осіб.

 • До теми: у Франківській громаді проживає близько 40 тисяч переселенців, – Марцінків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!