На Прикарпатті судять підлітка, який для розваги жорстоко вбив своїх рідних

  • За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у справі про 15-річного підлітка, який у вересні 2020 року жорстоко вбив власних діда та бабу.

    Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом убивства неповнолітнім двох осіб, учиненого з особливою жорстокістю (п. п. 1, 4 ч. 2 ст. 115 КК України).

    Встановлено, що обвинувачений серед ночі зайшов до приміщення, де спали його дід та баба, й заздалегідь приготовленими знаряддями вбивства наніс останнім численні удари, після чого опублікував відповідні фотоматеріали в Telegram-каналі та сам зателефонував у поліцію. Внаслідок отриманих травм чоловік помер на місці події, а жінка у медичному закладі.

    Неповнолітній самостійно відшукував Telegram-канали та групи у соціальних мережах з направленістю на насилля, вбивства. Підписувався на них і «вчився». Потім створив собі схожий.

  • «Після вчинення злочину 15-річний юнак «відзвітувався» в Telegram-каналі, з фото. Ще й підписав: «Дабл кіл готовий. Почав з баби з дідом, ще 7». Ні, вам не здалося! Жити було «сумно», і забажав вбити всю сім’ю. Заради інтересу. Оце така кривава розвага», – зазначають правоохоронці.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!