На Прикарпатті у річку потрапила кров із бійні

 • Стоки з кров’ю, які потрапили у річку Нараївка в смт Більшівці, що на Прикарпатті, виявили інспектори рибоохоронного патруля.

  Про це інформує Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

  Вчора, 9 лютого, близько 15 години, рейдова група реагуючи на інформацію від громадян про скид із труби рідини темно-червоного кольору у річку Нараївка, здійснила виїзд у смт. Більшівці.

  З-під огородженої території підприємства, що займається забоєм тварин, виявили трубу, через яку здійснювався скид рідини, схожої на кров.

  Рибоохоронці на місце події викликали спеціалістів Державної екологічної інспекції Карпатського округу, які здійснили забір рідини для лабораторного аналізу.

  Також, з метою з’ясування усіх обставин інциденту, на місце викликали правоохоронців, проте, їх не впустили на територію підприємства.

  “Нас викликали на місце події і ми зафіксували скид відходів у водойму, ‒ розповів Любомир Стрембіцький, керівник рибоохоронного патруля Івано-Франківської області”, ‒ Нараївка впадає в річку Гнила Липа, яка є притокою Дністра. За інформацією громадян, такі скиди відходів тваринного виробництва річку Нараївка є систематичними. Скид відходів тваринного походження (крові) є надзвичайно небезпечними не лиш для природного середовища, але і для людей”, – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо: На Прикарпатті прогнозують сильний вітер та підйом води у річках

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!