На Прикарпатті вдруге проведуть фестиваль «Галицьке лицарство»

 • Сьогодні, 1 серпня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція щодо другого фестивалю історичної реконструкції «Галицьке лицарство».

  Фестиваль відбудеться 7 та 8 вересня на території заповідника «Давній Галич». Захід проведуть з нагоди 1121 річниці з часу першої згадки про місто Галич.

  У програмі фестивалю – міжнародний лицарський турнір в різних номінаціях, постановка вистави Івано-Франківського національного академічного драматичного театру з використанням вежі Галицького замку, мотопробіг, фаєр-шоу.

  «Сама назва говорить про той давній дух наших предків. Обласна рада долучиться до організації цього проєкту, щоб люди відчули цей наш дух», – розповідає начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

  Мешканці міста та гості будуть мати можливість спробувати давньогалицьку кухню, а також взяти участь в майстер-класах. Розважати гостей будуть різноманітні гурти та виконавці, вечірню програму представлятимуть етно-рок гурти та діджеї.

  «Цього року на фестиваль завітають і закордонні гості. А все те, що було минулого року, – повториться», – каже співорганізатор та координатор ГО «Поступовий гурт франківців» Сергій Адамович.

 • Під час фесту діятиме локація «Повітряні кулі», а на території фестивалю функціонуватиме ярмарок старовинних промислів.

  Організатори кажуть, що основна ціль – це промоція Галича та залучення туристів. Додають, що робитимуть все, щоб фестиваль отримав статус міжнародного. Наразі свою участь у святі підтвердили команди з Польщі і Данії, Білорусі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!