На Прикарпатті від коронавірусу померла підполковник поліції

 • Колектив Головного управління Національної поліції в Івано-Франківської області висловлює співчуття з приводу передчасної смерті підполковника поліції Зоряни Горчак – старшого інспектора з особливих доручень відділу режиму та технічного захисту інформації ГУНП в області.

  “14 листопада став жалобним днем для поліцейських Івано-Франківщини: сьогодні перестало битися серце нашої співробітниці Зоряни Горчак. Їй було лише 46 років, без мами залишилися 12-річний і 26-річний сини, а без дружини – чоловік. Зоряна мала багато планів і завжди вміла підтримати колег добрим словом та влучною порадою. Мудра, досвідчена й усміхнена – саме такою ми її запам’ятаємо”, – розповіли на сторінці поліції в соцмережі.

  Поліцейська боролася з коронавірусною інфекцією впродовж трьох тижнів та, на жаль, від ускладнень її серце зупинилося в реанімаційному відділенні медзакладу.

  Зоряна Горчак розпочала службу в органах внутрішніх справ у 2004 році, будучи курсанткою. Відтоді вона з честю та гідністю вірно служила українському народові. Показувала приклад колегам і ділилася досвідом.

  “Від імені усіх поліцейських Івано-Франківщини я висловлюю глибокий сум з приводу важкої втрати – передчасної смерті нашої колеги Горчак Зоряни. Мудра, досвідчена й усміхнена – саме такою ми її запам`ятаємо. Для всіх поліцейських передчасна смерть Зоряни – це тяжка втрата, яку ми розділяємо із близькими нашої колеги. Щирі співчуття рідним! Вічна їй пам’ять!”, – пише начальник обласної поліції Володимир Голубош.

  Читайте також: Помер колишній головний лікар Івано-Франківської міської клінічної лікарні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!