На Прикарпатті відбулася щорічна проща родин (фото)

 • 4 липня у селі Маріямпіль завершилася щорічна проща родин до Чудотворної ікони Матері Божої. Очолив спільну молитву Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Митрополит Володимир Війтишин.

  Проща до Матері Божої, прославленої в Маріямпільській Чудотворній іконі, традиційно тривала протягом двох днів. Її програма передбачала насичену молитовну частину, та духовно-мистецьку, інформує Галицький кореспондент з посиланням на пресслужбу Архієпархії УГКЦ.

  У неділю вранці програма прощі розпочалася з освячення води та спільної молитви Утрені. У співслужінні присутнього духовенства, Владика відслужив Божественну Літургію, під час якої звернувся до учасників прощі з повчальним словом.

  У своїй проповіді Архієрей звернув особливу увагу вірних на тому, що Церква глибоко зацікавлена інститутом сім’ї, саме тому дбає про виховання людської та християнської зрілості за допомогою світла віри, щоб пізнати всю правду про дар подружжя і його найглибше значення.

  Владика подякував організаторам та усім присутнім за участь в прощі та молитві до Пресвятої Богородиці, яка прославлена в місцевій Чудотворній іконі. Митрополит Володимир здійснив чин благословення прочан, ікон та придбаних речей.

  Опісля відбулася непересічна подія – “Собор Марій” та похід з вервицею на Замкову гору. Всі, хто має ім’я Марія, пройшли реєстрацію та отримали відповідний сертифікат, який засвідчує про одночасну присутність певної кількості осіб з однаковим іменем на одній території.

 • Після походу з молитвою на вервиці до Замкової гори, прочани скуштували традиційну галичанську страву “Шопеня”.

  Читайте також: На прощу до Старуні з’їхалися сотні прочан (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!